Zvezda ‘Vampirskih dnevnika’ progovorio na našem jeziku (VIDEO)

Zvezda ‘Vampirskih dnevnika’ progovorio na našem jeziku (VIDEO)

(foto: The CW)
(foto: The CW)

Nathaniel Buzolic, koji igra vragolastog Kola u Vampirskim dnevnicima i The Originalsu obožava da putuje. Upravo su njegova putovanja širom sveta bila razlog zbog kojeg smo Kola u protekloj sezoni gledali u samo par epizoda. A ovog leta je odlučio da poseti i Balkan, odakle potiče njegova porodica.

Nathaniel je rođen u Sidneju, gde se njegova baka preselila nakon što je njegov deda ubijen od strane komunista u novonastaloj Jugoslaviji. Zato je ovog leta odlučio da poseti Hrvatsku i upozna sve čari Jadrana. Vreme je iskoristio i da nauči jezik, pa se fanovima pohvalio da zna da kaže: ‘’Šta radiš’’, ‘’Borovnica’’ i ‘’Ništa’’.

Ali on nije jedini iz ekipe koji uživa u moru i vrelom suncu. I Claire Holt je putm Insta Stoyrja obavestila fanove da je nakon Nice odlučila da poseti i Hvar.

PODELI

E-mail je možda passe, ali o našim pričama možeš da pričaš i na TikToku. Prijavi se.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.