Paul Wesley se vraća u drugoj sezoni serije ’Tell Me a Story’ posvećenoj voljenim Disney princezama

Paul Wesley se vraća u drugoj sezoni serije ’Tell Me a Story’ posvećenoj voljenim Disney princezama

paul wesley

Voljeni glumac Paul Wesley potvrdio je ponovni agažman u seriji Tell Me a Story, pa će se vratiti u drugoj sezoni kao novi lik.

Tell Me a Story će se ove jeseni vratiti sa novim epizodama, novim pričama i novim likovima. Baš kao i u prvoj sezoni, serija će najpoznatije dečije bajke oživeti u moderne, mračne i jezive prihološke trilere. U prvoj sezoni su se fokusirali na bajke Crvenkapa, Tri praseta i Ivica i Marica, dok će u drugoj sezoni u prvom planu biti bajke Uspavana lepotica, Pepeljuga i Lepotica i Zver.

Kako prenose strani mediji, Wesley će igrati Tuckera, neostvarenog pisca, koji neprospavane noći provodi u zabačenoj kolibi u šumi, gde pokušava da dokaže da je dovoljno dobar za svoju predivnu verenicu.

Ovu vest je potvrdio i sam Paul na društvenim mrežama, kada je napisao:

Bilo mi je odlično snimajući prvu sezonu. Jako sam srećan što mogu da najavim da ću se vratiti i u drugoj sezoni kao novi lik.

Još uvek nije potvrđeno da li će se cela ekipa iz prve sezone vratiti i ove godine.

PODELI

E-mail je možda passe, ali o našim pričama možeš da pričaš i na TikToku. Prijavi se.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.